Лінійка пам'яті, Хвилина мовчання «Пам’яті загиблих у війні проти росії»

Дата: 23.02.2024 09:37

Тим, хто в боротьбі за волю і кращу долю України не дожив до сьогоднішнього дня, спить у незнаних і безіменних могилах - присвячується!

Цвіту нашого народу, його славним синам  донькам, які у розквіті сил віддали свою молодість, і, найдорожче, життя - присвячується!
    Сьогодні у нашому ліцеї о 9.00 зібралися учні, вчителі та працівники школи на лінійці пам'яті, щоб у скорботі схилити голови перед пам'яттю людей різного віку, які загинули за кращу долю України.
    Усі ми просимо у Бога одного - миру у державі, спокою в оселі. Ми хочемо радіти приходу весни, зустрічати схід сонця на мирному небі, радіти співу пташок.

Ми усі - за життя без війни!