Наші свята та будні

Патріотичний забіг з легкої атлетики "Шаную воїнів! Біжу за героїв України."

Учні Дубрівського ліцею №1, Хижівської гімназії та Мокренської гімназії сьогодні взяли участь у всеукраїнському патріотичному забігові "Шаную воїнів! Біжу за героїв України!"      Даний патріотичний забіг закладає традицію щорічного вшанування пам'яті загиблих воїнів та проводиться з метою формування національно-патріотичної свідомості громадян України.     Забіг є можливістю пробігти за тих, хто загинув, захищаючи нас від війни, згуртувати нас навколо цінностей української державності, незалежності, вшанування пам'яті героїв.

13:50 02.05.2024

Урок «Екотренди: вивчаємо, як пластик перетворюється  на стильні відходи».

11 березня стартувала Всеукраїнська просвітницька кампанія “Творчі екоініціативи: як ідеї змінюють звичайний світ”. Вона присвячена Міжнародному дню інтелектуальної власності, який відзначають 26 квітня, і є частиною цьогорічної всесвітньої кампанії ВОІВ  “Інтелектуальна власність та Цілі сталого розвитку: будуємо наше спільне майбутнє за допомогою інновацій та творчості”.       Учні 6 та 7А класів  Дубрівського ліцею №1 разом із вчителем географії  Фом’юк Н. П. долучились до даної просвітницької кампанії. Вчителька провела уроки на тему «Екотренди: вивчаємо, як пластик перетворюється  на стильні відходи». На заході учні переглянули відео «Пластиковий океан», обговорили питання забруднення планети пластиковими та іншими відходами, дізнались про те, що можна створити надзвичайні унікальні та стильні аксесуари з пластику та інших матеріалів. Виробники, що здійснюють повторне використання пластику, пропагують усвідомлене та відповідальне споживання, а також надихають інших на перетворення відходів у витвори мистецтва, спонукають до переробки матеріалів та зменшення використання нових ресурсів.       Ініціативи відомих брендів та дизайнерів, які вже впроваджують концепції сталого виробництва та споживання, та демонструють усьому всесвіту приклади створення поло з пластикових пляшок чи виробництво текстильної пряжі з переробленого матеріалу, свідчать про поширення практик відповідального споживання у світовому масштабі      Під час проведення «Майстерки» хлопці та дівчата ділились своїми думками та ідеями щодо очищення планети від відходів. Учні зрозуміли, що переробка матеріалів це дуже важливо, адже завдяки цьому відбувається їх повторне використання та зберігаються природні ресурси

14:31 19.04.2024

"Сад випускників"

Різні бувають традиції. Добрі, смішні, курйозні. Більшість з відомих традицій народилися дуже давно. Є традиції, народження яких відбувається на наших очах. Та не просто на очах, а з нашою безпосередньою участю.   Дуже хочеться, щоб традиція посадки дерева на шкільній  території випускниками  мала б продовження.

15:28 27.03.2024

Хіт-парад сучасної української пісні

14 березня у Дубрівському ліцеї відбувся хіт-парад сучасної української пісні, адже українська пісня виражає національну ідентичність і культурну спадщину українського народу. Вона є засобом збереження та розвитку національної культури, мови та традицій, що є ключовим фактором української самобутності. Дозволяє зберегти національну ідентичність та відстояти національні інтереси.     Школярі ознайомились з творчістю В.Івасюка, І.Білозіра, І.Поклада, Ю. Рибчинського та ін. Захід провели члени міністерства культури. Учасники дійства мали можливість поспівати карооке та послухати сольні номери: Васильчук Інни, Хомич Анастасії, Шиманської Вероніки, Тарадайник Ірини, Лукянчук Софії, Максимович Яни, Ничпальської Софії, Кібіткіної ЯрославиКузніцової Крістіни.

15:09 14.03.2024

Свято народної пісні "Звучать пісні мого краю, пливуть у рідних голосах"

Сьогодні наша мова, наша пісня є нашою зброєю, способом ідентифікації.     Українська пісня - це душа нашого народу, необхідна, як земля, повітря, вода, хліб. Дякуючи пісні, ми можемо висловити свої почуття, любов і гнів, радість і смуток.     Коли звучить пісня, то серце сповнюється почуттям любові до рідного краю, до свого народу, до України. Пісня, як свята молитва, цілюща, як материнське молоко. Кажуть, допоки живе пісня й мова, то доти живе народ. Тому не випадково 29.02 у Дубрівському ліцеї відбулося свято народної пісні "Звучать пісні мого краю, пливуть у рідних голосах" ініційоване Міністерством культури ліцею. Зі шкільної сцени звучали: "Ой у гаю при Дунаї ", "Ой у вишневому саду", "В саду гуляла", "Сонце низенько"....Велика кількість учасників продемонструвала позитивне ставлення школярів до народної пісні.     Ми з вами   живемо в ХХІ столітті.  Пройшли віки,  змінились епохи, люди,  події.   Але народна пісня назавжди залишиться  з нами. Щоразу, збираючись разом,  ми співаємо всім знайомі пісні та отримуємо   позитивний заряд. Тому кожен з нас    має стати охоронцем пісні, щоб передати її нащадкам.

15:04 01.03.2024

Квест «Стежками природничих наук»

В рамках тижня природничих наук вчителі хімії, біології, фізики, астрономії і географії Дубрівського ліцею №1 провели квест «Стежками природничих наук» серед учнів сьомих класів, мета якого – розвивати нестандартне мислення, вміння швидко приймати рішення, формувати здатність працювати у команді.

14:57 29.02.2024

Різдвяно -новорічні свята у школі

Закінчення першого семестру навчального року співпадає з довгоочікуваними Новорічними та Різдвяними святами, яких так чекають і діти, і дорослі, тим більше, що попереду зимові канікули. Новий рік - це свято, коли чудеса трапляються щосекунди. У переддень Нового року  ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання. А щоб ці бажання справдилися,  учням нашої школи потрібно було підготувати казкову атмосферу -  прикрасити новорічну  ялинку, актову залу, шкільний холл . Зимові свята люблять і діти, і дорослі. Усі ми чекаємо від них подарунків, веселого настрою, а головне — чудес. Чарівне  дійство завітало  і до учнів нашої школи.

15:36 28.12.2023