Квест «Стежками природничих наук»

Дата: 29.02.2024 14:57

В рамках тижня природничих наук вчителі хімії, біології, фізики, астрономії і географії Дубрівського ліцею №1 провели квест «Стежками природничих наук» серед учнів сьомих класів, мета якого – розвивати нестандартне мислення, вміння швидко приймати рішення, формувати здатність працювати у команді.

В ході змагання учні розгадували  ребуси, складали формули хімічних сполук, працювали з інтерактивною картою у застосунку Wordwall, складали пазли, класифікували організми за різними ознаками, працювали із анаграмами на знання термінів з фізики, розгадували кросворд та створювали модель Сонячної системи, робили селфі із об’єктом природи.

Капітани команд Мойсук Юля (7 А клас) та Лук'янчук Валя (7 Б клас) впевнено вели свої команди до перемоги. Гарні знання з природничих наук, спритність та кмітливість допомогли здобути перемогу учням 7 Б класу, з мінімальною різницею друге місце посіли учні 7 А.