Свято «Тато, Мама і Я» в 1 класі з Дейнекою В. П.

Дата: 08.03.2024 15:35

Цікаво та весело пройшло свято весни «Тато, Мама і Я», що організувала та провела класний керівник 1 класу Дубрівського ліцею №1 Дейнека Валентина Петрівна.
Захід пройшов у формі дружніх змагань між дітьми та їх батьками.
    Першачки показували своє вміння збиратись у школу, допомагали одягатись своїм мамам, хлопчики робили зачіски однокласницям. Випробування «Чи добре Ви знаєте свою дитину» та «Впізнай маму по голосу» показали тісний зв’язок між дітьми та мамами, а конкурси «Закинь м’яч» та «Принеси кульку» між хлопцями та їх татусями. Діти грались в гру «Так чи Ні»,  танцювали та ласували смачними бутербродами, що їх приготували їхні мами під час змагань.
    Свято пройшло в позитивній атмосфері та сприяло згуртуванню, зміцненню учнівського та батьківського колективу, а також ще раз продемонструвало, що  найцінніше в житті кожного – його сім’я.