Різдвяно -новорічні свята у школі

Дата: 28.12.2023 15:36

Закінчення першого семестру навчального року співпадає з довгоочікуваними Новорічними та Різдвяними святами, яких так чекають і діти, і дорослі, тим більше, що попереду зимові канікули. Новий рік - це свято, коли чудеса трапляються щосекунди. У переддень Нового року  ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання. А щоб ці бажання справдилися,  учням нашої школи потрібно було підготувати казкову атмосферу -  прикрасити новорічну  ялинку, актову залу, шкільний холл . Зимові свята люблять і діти, і дорослі. Усі ми чекаємо від них подарунків, веселого настрою, а головне — чудес. Чарівне  дійство завітало  і до учнів нашої школи.

Протягом 26-28 грудня у Дубрівському ліцеї відбулися різдвяно-новорічні вистави із колядками для учнів.Діти отримали багато задоволення, незабутніх вражень та позитивних емоцій, показали свої таланти під час виступів. А головне - загадували одне на всіх бажання на наступний рік:миру усім нам!

Сподіваємось, що цей святковий настрій залишиться у них надовго!