Наші свята та будні

Учать в програмі Президента України "Зелена країна"

20 жовтня учні Дубрівскої ЗОШ I-III ст. разом з вчителями та працівниками Дубрівської сільської ради прийняли учать в програмі Президента України "Зелена країна", у рамках якої за 3 роки планується висадитись 1 мільярд дерев, за 10 років- збільшити площу лісів на 1 мільйон гектарів.

17:47 20.10.2021

Конкурс малюнків до Дня захисників та захисниць України

13 жовтня підведено підсумки Конкурсу шкільних малюнків до Дня захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та Дня Українського козацтва. Конкурс проводився у 3 вікових категоріях:          І - від 6 до 10 років (включно);          ІІ - від 11 до 14 років (включно);          ІІІ – від 15 до 17 років (включно)

14:45 13.10.2021

Обласний онлайн конкурс "Відун"

13 жовтня, напередодні Дня захисника України,    учні  Дубрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів , рій       "Гайдамаки", прийняли  участь в обласному     онлайн  конкурсі "Відун", в якому   продемонстрував свої знання з історії України.

14:40 13.10.2021

Гра-квест "Козацькому роду нема переводу"

13 жовтня між учнями 5-А та 5-Б класів було проведено гру-квест "Козацькому роду - нема переводу", присвячену Дню захисників України та  українського козацтва.

14:29 13.10.2021