Наші свята та будні

Вибори Президента шкільного парламенту - 2023

15 вересня 2023 року у Дубрівському ліцеї № 1 відбулися чергові вибори Президента шкільного парламенту. У виборах взяло участь 64% виборців. Перемогу отримала Шкуринська Віталіна Вікторівна, учениця 10 класу, яка набрала 75,6% голосів. Серед інших кандидатів голоси розподілились так:    Заяц Вероніка – 10,7%,    Шипа Аліна – 9,2%.  Зіпсованих або таких що не підлягають підрахунку – 4,5% бюлетенів.

14:52 15.09.2023

200 -бальник з англійської мови з нашого ліцею

Блиндюк Олександр Васильович, випускник Дубрівського ліцею №1 у 2023 році,золотий медаліст,сьогодні - першокурсник Львівської політехніки - перший 200-бальник у нашому ліцеї. Розумний, вихований,  життєрадісний, веселий - справжня гордість для своїх батьків. Нехай для тебе відкриється новий шлях до перемог і грандіозних відкриттів, нехай здобуті  знання та набуті вміння дозволять на повну розкритися твоїм талантам і знайти своє місце в цьому житті!

14:21 11.09.2023

Перший урок «Ми українці: честь і слава незламним!»

1 вересня – особливий день у житті кожного школяра. День, з якого починається дорога в майбутнє для кожної людини. Свято першого дзвоника об’єднує педагогів, батьків, учнів  у дружню шкільну родину. День знань – справжнє  свято мудрості, доброти і людяності. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової осяйної дороги – дороги до знань, до нових звершень.

15:51 04.09.2023

Перший дзвоник - 2023

1 вересня у Дубрівському ліцеї №1 відбулося  свято першого дзвоника для першокласників та випускників.

15:32 01.09.2023

Семінар - зустріч голів громад Звягельського району

Сьогодні, 12 липня, на базі Дубрівської громади було проведено семінар-зустріч голів громад Звягельського району за участю голови Житомирської ОВА Віталія Бунечка та голови Звягельської РДА Івана Туровського.

15:21 12.07.2023

Останній дзвінок - 2023

31 травня пролунав останній дзвінок у нашому ліцеї, сповіщаючи про закінчення навчального року.

15:50 31.05.2023

День вишиванки.

Традиційно День вишиванки святкують у третій четвер травня     Цьогоріч українці святкують День вишиванки 18 травня. На честь цього свята в Україні не передбачені вихідні, але ця подія – урочистий день для кожного українця.

13:09 18.05.2023

Усіяна маками миру священна дорога

9 травня  для учнів середньої ланки було організовано колослово до Дня пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні "Усіяна маками миру священна дорога" (віршований флешмоб: легенда про червоний мак).     Квітка мак - символ Дня пам'яті та примирення від 2014 року. ЇЇ вибрали не випадково, адже графічне зображення цієї квітки - це своєрідна алюзія. З одного боку, мак - це ніжна польова квітка.З іншого - вона схожа на кривавий слід, який залишають кулі на тілі людини...

15:44 09.05.2023

День пам'яті та примирення

8 травня Україна вшановує пам'ять тих, хто помер у Другу світову війну. Це важливий день для кожної людини, який відрізняється сильним символізмом.

15:23 08.05.2023

Учні 2-Б класу спробували себе в ролі шеф - поварів

Фруктова нарізка — неодмінна частина будь-якого святкового столу. Звичайно, можна не морочитися, а просто нарубати кавун, полуницю, яблука, груші, банани, апельсини та подати гостям неапетитне місиво з соком. А можна розбудити в собі креатив, додати краплю фантазії та зробити так, щоб оформлення фруктової тарілки, вигадане вами, стало справжньою феєрією і змусило заздрити господинь-конкуренток.

15:42 02.05.2023