Відкриті уроки та виховні заходи

Урок української літератури (Панчук О. В.)

13 грудня в Хижівській гімназії був проведений відкритий урок з української літератури в 7 класі “Образ головного героя у повісті М. Стельмаха «Гуси-лебеді летять”. Урок провела вчитель української мови та літератури Хижівської гімназії Панчук Ольга Василівна.

15:16 15.12.2021

Урок фізики (Задворна О.Г.)

8 грудня 2021 року відкритий урок з фізики в 9 класі на тему «Звукові хвилі» провела Задворна Ольга Григорівна, вчитель фізики Хижівської гімназії. Урок пройшов на позитивній ноті, протягом уроку учні старанно працювали. Повторення раніше вивченого матеріалу проходило у вигляді бесіди за наведеними питаннями. Вивчення нового матеріалу розпочалося з розповіді та демонстрацією звукових хвиль, їх видів. Потім вчителька показала відео демонстрацію, після якої учні могли робити певні висновки.

15:54 09.12.2021

Урок Англійської мови (Блиндюк Л.М.)

8 грудня 2021 року відкритий урок з англійської мови у 5 Б класі на тему «Free Time Activities» провела вчителька англійської мови Блиндюк Л. М..

14:11 08.12.2021